KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Zwycięstwo młodzików na zakończenie.

• autor: adamko91, 2014-06-09 22:27

Zespół młodzików pokonał 4:3 (2:0) II zespół Włocłavii Włocławek w meczu ostatniej kolejki spotkań ligi okręgowej w sezonie 2013/2014.

Nasz zespół, który już trzy kolejki wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach przystąpił do meczu z Włocłavią  bez dwóch podstawowych zawodników Filipa Dwojaka i Jakuba Dwojaka. Te osłabienia przede wszystkim odczuwalne były w grze defensywnej naszego zespołu. Wynik spotkania otworzył w 12' Miłosz Machłaj wykorzystując błąd bramkarza gości, który po uderzeniu z rzutu wolnego Sebastiana Fido wypuścił piłkę z rąk, a Miłosz bez problemu umieścił ją w bramce. Tuż przed przerwą w 29' na 2:0 podwyższył Sebastian Fido pokonując bramkarza Włocłavii w sytuacji sam na sam. Początek drugiej połowy to bramka kontaktowa dla gości, którzy wykorzystali błąd Dominika Bykowskiego i Sebastiana Fido, którzy przeszkodzili sobie w wybiciu piłki z czego skorzystał napastnik rywali w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Odpowiedź naszego zespołu była prawie natychmiastowa w 36' Miłosz Machłaj wygrał pojedynek z bramkarzem rywali i ponownie wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie. W 48' goście ponownie złapali kontakt strzelając bramkę głową  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego co zapowiadało emocjonującą końcówkę. W 58' kolejnym fantastycznym podaniem popisał się Michał Górski wypuszczając w tempo wybiegającego z własnej połowy  Sebastiana Fido, a ten przebieg z piłką kilkadziesiąt metrów i w sytuacji  sam na sam z bramkarzem ograł go i umieścił piłkę w pustej bramce. Nie był to jednak koniec emocji bo ambitnie grający goście w ostatniej minucie meczu zmniejszyli jeszcze rozmiary porażki strzelając ponownie bramkę głową po rzucie rożnym.