KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Trampkarze nie wykorzystali szansy !!!

• autor: adamko91, 2014-06-30 14:23

Zespół trampkarzy przegrał w dwumeczu baraż z Unią Wąbrzeźno o awans do rozgrywek Ligi K-P ZPN i w przyszłym sezonie będzie nadal występował w rozgrywkach Ligi Okręgowej w Podokręgu Włocławek.

Pomimo porażki nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony i potwierdził, że nie przez przypadek wygrał rozgrywki w minionym sezonie.  Pierwsze spotkanie  w Wąbrzeźnie wygrali gospodarze 1:0 (1:0), a decydująca bramka wpadła w 10' z rzutu karnego. Zespół Unii  dłużej utrzymywał się przy piłce i prowadził grę dlatego z przebiegu meczu zasłużył na zwycięstwo chociaż akurat sytuacja, po której sędzia zdecydował się podyktować rzut karny budziła wątpliwości. Gospodarze wypracowali sobie trzy dobre okazje bramkowe, dwukrotnie po uderzeniach z szesnastki świetnie interweniował w naszej bramce Paweł Iwiński, który w końcówce meczu wybronił również sytuację sam na sam. Nasz zespół nie stworzył sobie w tym meczu dogodnych okazji ale konsekwentna gra w defensywie i dobra postawa bramkarza sprawiły, że po minimalnej porażce w Wąbrzeźnie wynik rywalizacji przed rewanżem był nadal otwarty. Mecz rewanżowy, który ze względu na remont płyty głównej boiska w Aleksandrowie został rozegrany w Stawkach zakończył się remisem 1:1 (0:0), który oczywiście był korzystny dla zespołu Unii Wąbrzeźno. To spotkanie odbywało się pod dyktando naszego zespołu i szkoda, że nie zakończyło się naszym sukcesem. O ile pierwsza połowa była w miarę wyrównana, a gra toczyła się w środku boiska  tak w drugiej nasz zespół zdominował wydarzenia na boisku. Po jednej z pierwszych akcji w tej części spotkania Konrad Gronet strzałem głową po dośrodkowaniu Marcina Śmiesznego pokonał bramkarza gości ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Chwilę później sędzia mógł odgwizdać rzut karny ale  uznał, że atak rywala w nogi Marcina Śmiesznego miał już miejsce poza linią końcową boiska. Kolejna akcja to sytuacja sam na sam bardzo dobrze spisującego się w tej połowie Marcina Śmiesznego ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki rywali. Kwadrans przed końcem nasz zespół w końcu dopiął celu i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Śmiesznego,  Jakub Suski pięknym strzałem głową z dziesięciu metrów wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Nasz zespół po tej bramce chciał pójść za ciosem i  rozstrzygnąć spotkanie w regulaminowym czasie. Niestety pomimo zdecydowanej przewagi, niespełna trzy minuty przed końcem meczu po starcie piłki w środku boiska w zasadzie pierwsza groźniejsza akcja gości zakończyła się bramką i stało się jasne, że to Unia wyjdzie z tego barażu zwycięsko. Nasz zespół  próbował jeszcze w samej końcówce strzelić zwycięską bramkę, która wprawdzie niczego już by nie zmieniła ale brakło  już motywacji i mecz zakończył się remisem 1:1.  W innych spotkaniach barażowych Cuiavia Inowrocław pokonała Flisak Złotoria 2:1 (pierwszy mecz 3:3), a Polonia Bydgoszcz przegrała 0:5 z SMS-em Włocławek (pierwszy mecz 1:2). Gratulujemy awansu zespołom Unii Wąbrzexno, Cuiavi Inowrocław i SMS Włocławek !!!