KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Wygrany sparing juniorów starszych.

• autor: adamko91, 2014-08-20 23:02

Zespół juniorów starszych pokonał w meczu kontrolnym Promień Kowalewo Pomorskie 7:2 (0:1).

Nasz zespół od początku meczu przejął inicjatywę na boisku, długo utrzymywał się przy piłce i stwarzał wiele okazji bramkowych. W pierwszej połowie pomimo zdecydowanej przewagi naszego zespołu to jednak gospodarze objęli prowadzenie po jednej z nielicznych akcji i przy braku skuteczności i szczęścia (słupek i poprzeczka)  z naszej strony mogli cieszyć się z prowadzenia po pierwszej odsłonie. Druga połowa to już zdecydowanie lepsza skuteczność naszego zespołu, który wypunktował rywali strzelając siedem bramek po trafieniach Bartka Zielińskiego, Patryka Zapieca, Patryka Giedankina, Łukasza Bogatkowskiego, Arka Kawczyńskiego (rzut karny) i dwukrotnie Patryka Gutrala. Należy podkreślić bardzo dobrą postawę w tym meczu Łukasza Bogatkowskiego, który asystował przy pięciu bramkach. W samej końcówce rywale zmniejszyli jeszcze minimalnie rozmiary porażki zaliczając drugie trafienie.

Skład: Arkadiusz Kawczyński (Patryk Dwojak) - Krzysztof Wiśniewski, Tobiasz Gójski, Adrian Jędrzejczak, Patryk Gutral, Łukasz Bogatkowski, Bartosz Zapiec, Denis Olejnik, Bartłomiej Zieliński, Patryk Zapiec, Patryk Giedankin, Dawid Kusy.