Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Aleksandrów Kujawski - strona nieoficjalna

KS Noteć GębiceUKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
2019-06-16, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatni sprawdzian juniorów starszych.

• autor: adamko91, 2014-08-21 23:38

W ostatnim meczu przed inauguracją rozgrywek Ligi K-P ZPN zespół juniorów starszych pokonał Wzgórze Raciążek 6:0 (1:0).

W Raciążku, tak jak przed dwoma dniami w Kowalewie nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony chociaż szkoda, że ponownie z różnych powodów zagraliśmy bez kilku podstawowych graczy. W zasadzie przez całe spotkanie nasz zespół dominował na boisku przewyższając rywali indywidualnym wyszkoleniem i dyscypliną taktyczną. Wynik spotkania otworzył w 30' Denis Olejnik pokonując bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam, chociaż już wcześniej mieliśmy kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia. W drugiej połowie, do czego już się przyzwyczailiśmy nasz zespół zagrał zdecydowanie skuteczniej czego efektem bo pięć strzelonych bramek. Do bramki rywali trafiali kolejno Patryk Giedankin, Bartek Zieliński, dwukrotnie Patryk Zapiec, a wynik ustalił pięknym uderzeniem w okienko Denis Olejnik. Należy dodać, że równie efektowne co bramka Denisa były oba trafienia Patryka Zapieca i bramka Patryka Giedankina. W niedzielę na inaugurację Ligi K-P ZPN nasz zespół o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kuj. zmierzy się z innym beniaminkiem Falą  Świekatowo. ZAPRASZAMY !!!!!!

Skład: Arkadiusz Kawczyński  - Dawid Kusy, Tobiasz Gójski, Krzysztof Kaźmierczak, Marek Zieliński, Karol Wienconek, Bartosz Zapiec, Denis Olejnik, Bartłomiej Zieliński, Patryk Zapiec, Patryk Giedankin.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Lech Rypin - UKS Jedynka 1:4
Ładowanie...

pon.

Czy podoba ci się strona ?