KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Pierwszy punkt juniorów starszych.

• autor: adamko91, 2014-09-03 23:19

Zespół juniorów starszych w III kolejce spotkań o mistrzostwo Ligi K-P ZPN zdobył pierwszy punkt po remisie w Bydgoszczy z BKS-em. 2:2 (1:0)

Nasz zespół rozpoczął spotkanie bardzo dobrze narzucając rywalom swój styl gry, a w 17' objął prowadzenie po bramce Łukasza Bogatkowskiego i do końca pierwszej połowy kontrolował wydarzenia na boisku. Początek drugiej połowy to dość dziwna sytuacja, po której gospodarze doprowadzili do wyrównania. Zespół BKS-u wykonywał w 47' rzut wolny z bocznej linii pola karnego, a gra miała być wznowiona na gwizdek sędziego, Zawodnik  gospodarzy nie czekając na gwizdek wznowił grę, a za moment  rozległ się gwizdek sędziego, w związku z tym jeden z naszych zawodników Patryk Gutral złapał piłkę w ręce myśląc, że sędzia przerwał grę, ten jednak po chwili zawahania, ku naszemu zdziwieniu podyktował rzut karny, po którym straciliśmy bramkę.  Niespełna trzy minuty później było już 1:2, strzegący naszej bramki Arek Kawczyński zasygnalizował  obrońcą, że przejmie piłkę jednak się zawahał co wykorzystał jeden z rywali przenosząc piłkę nad naszym bramkarzem umieścił ją w bramce. Od tego momentu nasz zespół zdecydowanie ruszył na rywala i w 69' udało się doprowadzić do remisu. Krzysztof Wiśniewski zagrał prostopadłą piłkę do wybiegającego na pozycję Patryka Giedankina, a ten pokonał interweniującego na przedpolu bramkarza BKS-u. Wydawało się, ze po tej bramce nasz zespół pójdzie za ciosem i rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść tym bardziej, że rywale od 64' grali w dziesiątkę, a od 76' w dziewiątkę po tym jak ich zawodnicy otrzymali czerwone kartki.  Niestety pomimo zdecydowanej przewagi w końcówce meczu nasz zespół grał nerwowo, brakowało dokładności w końcowych fazach akcji, być może chłopcy za bardzo chcieli, a to paraliżowało ich poczynania i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.