KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Aktualności

Skuteczna końcówka juniorów młodszych.

• autor: adamko91, 2014-10-01 08:47

Zespół juniorów młodszych pokonał Zjednoczonych Piotrków Kuj. 2:1 (0:1).

Mecz z Piotrkowem pomimo, że graliśmy dobrze nie układał się po naszej myśli. Kilka zmarnowanych okazji, kontuzja Michała Centkowskiego i dość przypadkowa bramka gości spowodowały, że to rywale do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron nasz zespół cały czas ambitnie dążył do zmiany niekorzystnego wyniku i jak się okazało było warto. W 74' nasz zespół wykonywał rzut wony z 18 metrów po faulu na Karolu Wienconku , a do piłki podszedł najlepszy na boisku w tym meczu Mateusz Kottus. Wprawdzie jego potężne uderzenie trafiło w mur ale dobitka była już skuteczna i na sześć minut przed końcem mieliśmy 1:1. Nasi zawodnicy nie poprzestali na bramce wyrównującej  i poszli za ciosem. W ostatniej akcji meczu Mateusz Kottus idealnie dograł piłkę w pole karne z rzutu rożnego, a Konrad Gronet precyzyjnym strzałem głową rozstrzygnął losy meczu na naszą korzyść.

Przed tygodniem nasi zawodnicy przywieźli cenny punkt z Ciechocinka po remisie bezbramkowym ze Zdrojem. W meczu nie brakowało walki ale oba zespoły nie stworzyły sobie dogodnych okazji bramkowych, wynik meczu odzwierciedla to co działo się na boisku.