KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

CZLF - juniorzy zagrają o V miejsce.

• autor: adamko91, 2015-01-25 15:29

Nasz zespół po zwycięstwie 3:2 (2:2) z Lampartami Nieszawa zagra o 5 miejsce z Astexem Waganiec w rozgrywkach Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu.

Nasz zespół zagrał kolejne dobre spotkanie i odniósł zasłużone zwycięstwo. Pewna gra w defensywie była kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Zespół z Nieszawy zaskoczony  taką postawą naszego zespołu nie potrafił znaleźć recepty na sforsowanie naszej defensywy. Wprawdzie w pierwszej połowie rywalom udało się zdobyć dwie bramki ale były to strzały z dalszej odległości po których nie najlepiej interweniował nasz bramkarz. W pierwszej połowie, która była  w miarę wyrównana bramki dla naszego zespołu strzelił Michał Łuczyński najpierw dając naszemu zespołowi prowadzenie 1:0, a następnie doprowadzając do remisu przy stanie 1:2. Druga połowa to już dominacja naszego zespołu ukoronowana bramką w 37' Łukasza Bogatkowskiego po ładnej akcji Bartka Zielińskiego. W tej części meczu nasz zespół wypracował sobie kilka idealnych sytuacji ale świetnie spisywał się bramkarz rywali ratując swój zespół w kilku sytuacjach sam na sam. Dwukrotnie wyręczyli go też obrońcy wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki.