KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

III kolejka K-P HLO - cenne punkty orlików.

• autor: adamko91, 2015-02-03 23:27

Zwycięstwo i dwa remisy to dorobek zespołu orlków w III kolejce spotkań rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika.

Nasz zespół rywalizował w Inowrocławiu, a rywalami były zespoły  ze ścisłej czołówki: prowadzący z kompletem zwycięstw Mały Piłkarz Inowrocław, trzecia w tabeli Victoria Niemcz i szósta Polonia Bydgoszcz. W pierwszym pojedynku rywalem był zespół z Inowrocławia, mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale to nasz zespół był bliższy zwycięstwa po tym jak uderzona przez Jakuba Gotowicza piłka trafił w słupek, a następnie w interweniującego na linii bramkowej bramkarza i wyszła w pole. Rywale chociaż przewodzą ligowej tabeli nie zachwycili w tym meczu i tak naprawdę ani razu nie zagrozili naszej bramce. Drugi pojedynek z Victorią Niemcz również zakończył się remisem 2:2 (1:0) i tak jak w meczu z Inowrocławiem byliśmy bliżej zwycięstwa chociaż to zespół z Niemcza lepiej prezentował się na boisku ale to my stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Po bramce Dominika Marcinkowskiego prowadziliśmy do przerwy 1:0 ale dwóch idealnych okazji w tej części meczu nie wykorzystał Kacper Olejnik. Po zmianie stron najpierw rywale doprowadzili do wyrównania ale chwile później po ładnej zespołowej akcji Marcin Rumiński ponownie wyprowadził nas na prowadzenie. Przy stanie 2:1 pojedynki sam na sam z bramkarzem Victorii przegrali Michał Kościerzyński i Jakub Eizenchart, za to rywale skorzystali z błędu naszego bramkarza i minutę przed końcem meczu ponownie doprowadzili do remisu. Ostatnie  pojedynek z najlepszym zespołem w tym dniu Polonią Bydgoszcz, która wcześniej pokonała 3:0 Victorię i 2:1 Małego  Piłkarza  zakończył się naszą porażką 0:2 (0:1). Nasi zawodnicy, którzy rozgrywali mecz z Polonią bezpośrednio po meczu z Victorią  dzielnie walczyli i dość pechowo stracili pierwszą bramkę, która wpadła prawię minutę po czasie, który nie do końca był kontrolowany przez sędziego. W drugiej połowie nasz zespół próbował doprowadzić do remisu ale w końcówce meczu nadział się na kontrę i stracił drugą bramkę. Jak się jednak okazało w zespole Polonii wystąpili nieuprawnieni zawodnicy i wszystkie mecze III kolejki  z ich udziałem zostały zweryfikowane jako walkowery 3:0 na korzyść rywali. Na wysokości zadania nie stanęli organizatorzy turnieju, którzy ustalili kolejność meczy niezgodnie z regulaminem i nie zapewnili tablicy z zegarem chociaż była ona dostępna na hali.