KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

IV kolejka K-P HLM - młodzicy liderem !!!

• autor: adamko91, 2015-02-07 23:17

Zespół młodzików po zdobyciu 7 punktów w IV kolejce spotkań Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzików awansował na pozycję lidera rozgrywek.

Nasz zespół był faworytem turnieju rozgrywanego w Bydgoszczy i nie zawiódł chociaż w pierwszym meczu z Polonią III Bydgoszcz zaledwie zremisował 2:2 (1:1) co zapewne było niespodzianką. O stracie punktów zadecydował słaba postawa w naszej bramce Viktora Kotsikosa, który już w pierwszej akcji meczu nie trafił w piłkę lecącą w kierunku bramki a nie był to jedyny błąd w tym meczu. Wyrównał jeszcze w pierwszej części Adrian Buczkowski ale po przerwie kolejny błąd naszych zawodników i samobójcze trafienie Janka Zwolińskiego wprowadziło w naszą grę trochę nerwowości. Po kilku zmarnowanych okazjach ostatecznie po bramce Miłosza Machłaja doprowadziliśmy do remisu. W drugim meczu z Victorią Koronowo wygranym 2:1 (0:1) znowu zaczęliśmy od  straty bramki tym razem z rzutu karnego po faulu naszego bramkarza. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza i po bramkach Patryka Jakubczaka i Janka Zwolińskiego mogliśmy się cieszyć z trzech punktów. W ostatnim meczu z dobrze spisującą się Wisełką II Solec Kuj. w końcu zagraliśmy na swoim poziomie szybko dokładnie i przede wszystkim zespołowo wygrywając 5:1 (3:0). W pierwszej połowie po pięknych akcjach dwukrotnie trafił Adrian Buczkowski i raz Michał Górski, a po zmianie stron trafienia zaliczyli Janek Zwoliński i Adrian Buczkowski. W tym meczu bardzo dobrze zaprezentował się w naszej bramce Łukasz Winiecki, który zastąpił Viktora Kotsikosa. W drugiej połowie nasz zespół trochę się rozluźnił i rywale stworzyli sobie kilka okazji wykorzystując jedną w końcówce meczu. Po porażce Polonii Bydgoszcz z Tucholanką Tuchola nasz zespół został liderem rozgrywek.