KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Juniorzy starsi lepsi od Pomorzanina.

• autor: adamko91, 2015-03-18 22:58

Zespół juniorów starszych wygrał w Toruniu 3:1 (0:0) mecz sparingowy z miejscowym Pomorzaninem.

Dla obu zespołów był to pierwszy sparing dlatego w grze widać było  jeszcze bak  dokładności i zgrania, W pierwszej połowie nie wiele było okazji bramkowych ale to rywale byli bliżej strzelenia bramki. Po zmianie stron gra naszego zespołu wyglądała już całkiem przyzwoicie, a przewaga udokumentowana została trzema bramkami. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Denis Olejnik po ładnej zespołowej akcji naszego zespołu pokonał bramkarza rywali w sytuacji sam na sam.  Kwadrans przed końcem w dość dziwnych okolicznościach  padła bramka wyrównująca. Rywale egzekwowali rzut wolny z połowy boiska, a  uderzoną w pole karne piłkę tak niefortunnie wybijał Tomek Waszak, że ta ku zdziwieniu wszystkich wpadła do naszej bramki. Nasi zawodnicy ponownie wyszli na prowadzenie już w następnej akcji, w której Krzysztof Kaźmierczak uruchomił na skrzydle Denisa Olejnika, ten ograł pilnującego go rywala i idealnie dorzucił piłkę w pole karne na głowę Patryka Zapieca, a ten bez problemu umieścił ją w bramce rywali. Wynik ustalił w ostatniej minucie Tomek Waszak, który przechwycił zagrywaną przez obrońców  Pomorzanina w poprzek boiska piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy.