KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

Aktualności

Wymęczone zwycięstwo młodzików.

• autor: adamko91, 2015-04-22 07:41

Zespół młodzików pokonał MGKS Lubraniec 3:2 (1:1) i pozostał liderem rozgrywek.

Nasz zespół grał bardzo dobrze jednak skuteczność w sobotnim meczu była fatalna. W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie w 10' po bramce Adriana Buczkowskiego i wydawało się, że mecz potoczy się tak jak jesienią kiedy wygraliśmy 14:0. Niestety seryjnie marnowane okazje przez naszych zawodników spowodowały, że rywale wyczuli szansę sprawienia niespodzianki, która o mało co stałaby się faktem. Pierwsza groźna akcja rywali pod naszą bramką w 28' dała im bramkę wyrównującą, a tuż po przerwie gospodarze nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie. Nasz zespół zareagował szybko i w 40' Adrian Buczkowski doprowadził do remisu, który jednak w żaden sposób nas nie zadawalał. Nasi zawodnicy atakowali stwarzając sobie sytuację za sytuacją ale jak to czasem bywa nic nie chciało wpaść. Dopiero w 56' hattricka skompletował Adrian Buczkowski zapewniając nam skromne ale jak najbardziej zasłużone zwycięstwo w tym meczu.