KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Tylko punkt juniorów w Kruszwicy.

• autor: adamko91, 2015-04-28 09:42

Zespół juniorów starszych  zremisował w meczu wyjazdowym z Gopłem Kruszwica 1:1 (1:0).

Nasz zespół powinien z Kruszwicy przywieść komplet punktów jednak zabrakło skuteczności żeby udokumentować przewagę w meczu. Już w 2' po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzysztofa Kaźmierczaka bramkę głową strzelił Tomasz Waszak. W 17' Patryk Zapiec zagrał idealnie do Denisa Olejnika ale ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W 21' identyczna okazja dla naszego zespołu, Zapiec zagrał do Olejnika ale Denis tym razem w sytuacji sam na sam nie strzelał tylko wyłożył piłkę Giedankinowi, niestety Patryk mając pustą bramkę z siedmiu metrów strzelił nad poprzeczką. Kolejne minuty to przede wszystkim okazje bardzo dobrze grającego w tym meczu Patryka Zapieca. W 27' minimalnie pomylił się strzelając z zza linii pola karnego, a w 29',35' i 44'  przegrał pojedynki sam na sam ze świetnie dysponowanym bramkarzem Gopła i pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem naszego zespołu. W tej części meczu gospodarze nie stworzyli żadnej groźnej akcji pod naszą bramką.  Druga połowa to już inny obraz gry. Oba zespołu walczyły ale nie stworzyły sobie żadnych dogodnych okazji bramkowych. Bramka w tej części meczu jednak padła i niestety była to bramka dla zespołu gospodarzy, która dała im remis. W 70' broniący naszej bramki Arek Kawczyński dał się zaskoczyć strzałem z ok. czterdziestu metrów z rzutu wolnego i z Kruszwicy wróciliśmy tylko z jednym punktem. Oczywiście przed meczem wynik ten brali byśmy w ciemno ale po meczu, a przede wszystkim po tym co zagraliśmy w pierwszej połowie pozostaje niedosyt. Już w najbliższą sobotę nasz zespół podejmie Drwęcę Golub-Dobrzyń   i liczymy, że na własnym boisku zainkasujemy komplet punktów.