KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Trwa dobra passa trampkarzy.

• autor: adamko91, 2015-05-12 22:27

Zespół trampkarzy odniósł kolejne zwycięstwo tym razem pokonał pod Tężniami Zdrój Ciechocinek 3:0 (2:0) i utrzymał pozycję lidera rozgrywek. Młodzicy przywieźli z Ciechocinka tylko jeden punkt po remisie 1:1 (0:1) ale również prowadzą w rozgrywkach.

Dla trampkarzy to czwarte zwycięstwo wiosną w czwartym pojedynku. Nasz zespół od początku przejął inicjatywę i przez całe spotkanie zdecydowanie przeważał. Pierwszą bramkę w 17' zdobył Sebastian Fido, który płaskim strzałem przy słupku pokonał bramkarza Zdroju. W 30' na 2:0 podwyższył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego Filip Dwojak. Wynik ustalił w 63' Oskar Żbikowski pewnie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Dominiku Tokarskim. Zwycięstwo naszego zespołu mogło być dużo wyższe ale nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku dogodnych okazji. Rywale ani razu nie zagrozili naszej bramce tak więc nasze zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone.

Zdecydowanie gorzej spisali się młodzicy, którzy zaledwie zremisowali 1:1. Dla naszego zespołu walczącego o końcowy triumf  w rozgrywkach strata punktów w Ciechocinku może być bardzo kosztowna. Nasi zawodnicy zlekceważyli rywala i już w pierwszej akcji gospodarze, którzy cały mecz grali jednego zawodnika mniej objęli prowadzenie. Nasz zespól atakował, przeważał, stwarzał sobie okazje bramkowe ale w pierwszej połowie nie udało się strzelić bramki. Po zmianie stron nasz zespół od początku ruszył do odrabiania strat i w 36' udało się doprowadzić do remisu. Na bramkę gospodarzy uderzył Michał Górski, a odbitą od słupka piłkę w bramce umieścił Adrian Buczkowski. Niestety pomimo, że w kolejnych minutach mieliśmy kilkanaście okazji nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i musieliśmy zadowolić się jednym punktem. Gospodarzy należy pochwalić za ambicję, a naszym zawodnikom którzy zagrali zdecydowanie poniżej oczekiwań przyda się zimny prysznic przed decydującymi meczami.