KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Trampkarze stracili pozycję lidera.

• autor: adamko91, 2015-05-18 21:24

Zespół trampkarzy po porażce w Służewie z Orłem 1:3 (0:0) stracił pozycję lidera rozgrywek.

Mecz w Służewie odbywał się w trudnych warunkach przy silnie wiejącym wietrze, który miał duży wpływ na to co działo się na boisku. W pierwszej połowie nasi zawodnicy grając z wiatrem zdecydowanie przeważali ale nie wykorzystali kilku dogodnych okazji na zdobycie bramki i na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem. Najlepsze okazje mieli Miłosz Stanikowski, który w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z pięciu metrów uderzył zbyt lekko i bramkarz zdołał zareagować i odbić piłkę, a dobitka Filipa Dwojaka z równie bliskiej odległości trafiła w leżącego bramkarza. Jeszcze lepszej okazji nie wykorzystał Oskar Żbikowski który z metra mając przed sobą pustą bramkę nie trafił w piłkę zagrana wzdłuż bramki. Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze co jest zrozumiałe bo to oni w tej części meczu grali z wiatrem. Po dwunastu minutach gry zespół Orła objął prowadzenie, a na domiar złego oprócz bramki straciliśmy również bramkarza. Broniący naszej bramki Paweł Iwiński po koniec pierwszej połowy został mocno uderzony w głowę przez jednego z rywali i na druga połowę wyszedł nie do końca świadomy, a po stracie bramki uznaliśmy, że nie ma sensu narażać zdrowia zawodnika i w bramce pojawił się bramkarz drużyny młodzików Filip Eizenchart. Nasz zespół po stracie bramki ruszył do odrabiania strat i w 57' po strzale zza pola karnego Sebastiana Fido doprowadziliśmy do remisu. Niestety pięć minut przed końcem meczu nie popisał się prowadzący zawody Pan Jacek Przewozik, który najpierw nie odgwizdał faulu na Oskarze Żbikowskim w wyniku czego gospodarze przejęli  na własnej połowie piłkę i wyprowadzili akcję za którą Pan sędzia nie do końca nadążył i nie zobaczył albo nie chciał zobaczyć spalonego po którym zespół Orła zdobył drugą bramkę. Nasz zespół jeszcze raz zerwał się do ataku i końcówkę przycisnął rywala. W ostatniej minucie mieliśmy jeszcze rzut rożny na który poszli wszyscy zawodnicy ale nie udało się strzelić bramki, a na dodatek gospodarze wyszli z kontratakiem po którym zdobyli kolejną bramkę pieczętując tym samym zwycięstwo.

W Służewie grali również młodzicy, którzy ponownie zaledwie zremisowali z przeciętnie grającym zespołem Orła. Po kwadransie gry nasz zespół przegrywał już 0:2. Tak jak w meczu ze Zdrojem już po pierwszej swojej akcji gospodarze objęli prowadzenie po tym jak jeden z rywali wykorzystał bierność naszych obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Chwilę później fatalny błąd popełni nasz bramkarz  Filip Eizenchart, który wrzucił sobie piłkę do bramki i zrobiło się bardzo nieciekawie. W pierwszej połowie w której graliśmy pod wiatr pomimo kilku akcji nie udało się strzelić bramki kontaktowej ale liczyliśmy, że po przerwie uda się zmienić niekorzystny wynik. W drugiej połowie gra toczyła się już tylko do jednej bramki ale tylko dwukrotnie w 41' i 48' Michałowi Górskiemu udało się pokonać bramkarza gospodarzy i mecz zakończył się remisem z którego oczywiście nie jesteśmy zadowoleni. Nasz zespół pozostał liderem rozgrywek ale chcąc wygrać ligę w trzech ostatnich meczach nie może pozwolić sobie na stratę punktów.