KS Noteæ Gêbice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Aktualno¶ci

Trampkarze i m³odzicy Wicemistrzami ligi !!!

• autor: adamko91, 2015-06-07 21:20

Zespo³y trampkarzy i m³odzików rozegra³y ostatnie mecze ligowe w obecnym sezonie. Rywalem naszych zespo³ów by³y dru¿yny LTP Lubanie. Trampkarze pokonali swoich rówie¶ników 2:1 (1:0), a zespó³ m³odzików dozna³ pora¿ki 1:3 (1:1). Oba nasze zespo³y zakoñczy³y sezon na drugich miejscach.

W pierwszej po³owie meczu trampkarzy nasi zawodnicy zdominowali rywali i przy odpowiedniej skuteczno¶ci mogli prowadziæ ró¿nic± kilku bramek. Niestety kilka zmarnowanych idealnych okazji bramkowych i jedynie wykorzystany rzut karny spowodowa³y na przerwê schodzili¶my z minimaln± zaliczk±. Jedyn± bramkê w tej czê¶ci zdoby³ w 33'  Oskar ¯bikowski pewnie wykorzystuj±c rzut karny podyktowany za faul na Sebastianie Fido, Doskona³ych okazji nie sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali Jakub Lewandowski, Krystian Olbry¶ i Mi³osz Stanikowski. Dwaj pierwsi przestrzelili, a Mi³osz trafi³ w s³upek. Mi³osz mia³ jeszcze ¶wietn± okazjê po do¶rodkowaniu Jakuba Lewandowskiego ale bardzo dobre uderzenie g³ow± minimalnie przelecia³o nad poprzeczk±. Gospodarze odpowiedzieli jednym strza³em z dystansu ale w tej sytuacji to my mieli¶my szczê¶cie bo pi³ka trafi³a w poprzeczkê. Po zmianie stron odwa¿niej zaatakowali go¶cie i w przeci±gu kilku minut stworzyli trzy bardzo gro¼ne okazje, po których raz uratowa³ nas s³upek, drugim razem ¶wietnie interweniowa³ nasz bramkarz ale za trzecim razem pi³ka wyl±dowa³a w bramce. Po kilku minutach przewagi rywali nasi zawodnicy opanowali sytuacjê i po jednej z akcji w 55' sêdzia podyktowa³ kolejn± jedenastkê tym razem za zagranie rêk±. Pewnym egzekutorem okaza³ siê Sebastian Fido i jak siê okaza³o by³o to zwyciêskie trafienie. Tym samym nasz zespó³ przypieczêtowa³ drugie miejsce w rozgrywkach koñcz±c sezon z dorobkiem 39 pkt (13 zwyciêstw i 3 pora¿ki) bramki 76-12.

Zdecydowanie gorzej posz³o m³odzikom, którzy przegrali 1:3 i po zwyciêstwie Startu Radziejów stracili mistrzostwo na rzecz zespo³u z Radziejowa. Nasz zespó³ pomimo, ¿e wypracowa³ sobie  kilka idealnych okazji bramkowych, pierwszy strzeli³ bramkê to jednak zagra³ zdecydowanie poni¿ej oczekiwañ. Nasi zawodnicy zagrali tak jakby stawk± meczu nie by³o mistrzostwo ligi, a jedno miejsce wy¿ej w ¶rodku tabeli. W meczu z LTP zabrak³o skuteczno¶ci przede wszystkim naszemu najlepszemu strzelcowi Adrianowi Buczkowskiemu, który zmarnowa³ piêæ idealnych sytuacji w których mia³ tylko do pokonania bramkarza rywali. Ka¿dy z naszych trzech obroñców zawali³ po jednej bramce, a i nasz bramkarz nie popisa³ siê przy dwóch pierwszych trafieniach go¶ci. Równie¿ pomocnicy zagrali poni¿ej swoich mo¿liwo¶ci i efekt koñcowy móg³ byæ tylko jeden. Jedyn± bramkê dla naszego zespo³u strzeli³ w 7' Adrian Buczkowski. Nasz zespó³ zakoñczy³ sezon z dorobkiem 42 pkt (13 zwyciêstw, 3 remisy i 2 pora¿ki) bramki 110-14.

Obu naszym zespo³om nie uda³o siê obroniæ tytu³u mistrzowskiego wywalczonego w  ubieg³ym  sezonie ale oba zespo³u zajmuj±c drugie miejsca potwierdzi³y, ¿e nale¿± do ¶cis³ej czo³ówki w Rejonie W³oc³awskim.