KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Juniorzy odrobili zaległości.

• autor: adamko91, 2015-09-07 00:01

Zespół juniorów starszych przegrał w zaległym meczu z pierwszej kolejki spotkań z Gwiazdą Bydgoszcz 0:3 (0:3).

Na prośbę gospodarzy mecz, który planowo miał się odbyć 15/16 sierpnia został przełożony na środę 2 września na godz. 18.00 ale jak się okazało nie był to dla nas dobry pomysł. Nasz zespół dotarł na mecz z 15 minutowym opóźnieniem z powodu korków w Bydgoszczy co skutkowało tym, że  zawodnicy zmuszeni byli wyjść na boisko bez rozgrzewki. Efekt był taki, że w 6' przegrywaliśmy już 0:2 i w zasadzie do końca pierwszej połowy nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu gry. Rywale jeszcze przed przerwą w 40' strzelili trzecią bramkę i było jasne, że wrócimy bez punktów. W drugiej połowie gra się wyrównała i mimo kilku okazji bramkowych z obu stron więcej bramek nie padło i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 0:3. Szkoda, że tak niefortunnie ułożył się dla nas początek meczu bo zespół Gwiazdy pomimo, że odniósł pewne zwycięstwo był w naszym zasięgu i spokojnie można było przywieść z Bydgoszczy przynajmniej jeden punkt.