KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Tylko punkt w konfrontacji z Lechem Rypin.

• autor: adamko91, 2015-09-22 23:15

Zespół trampkarzy zremisował 1:1 (0:0), a młodzików przegrał 1:6 (1:3) z Lechem Rypin w meczał czwartej kolejki ligi okręgowej.

Zespół trampkarzy rozegrał dobre spotkanie i po ciekawym wyrównanym meczu zremisował 1:1 z Lechem Rypin. Goście byli bliżej zwycięstwa bo na osiem minut przed końcem meczu objęli prowadzenie ale nasi zawodnicy pokazali ambicję i w 57' Milosz Machłaj doprowadził do remisu, a w 60' mogliśmy rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść ale Adrian Buczkowski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Lecha i mecz zakończył się remisem.

Zdecydowanie gorzej zagrali młodzicy, u których zawiodła przede wszystkim skuteczność. Po dziesięciu minutach gry powinniśmy prowadzić 2:0 ale nasi zawodnicy nie wykorzystali nawet sytuacji kiedy we dwójkę mieli do pokonania tylko bramkarza gości. Rywale byli za to bardzo skuteczni i po błędach naszych obrońców w 10' i 12' zdobyli bramki. Wprawdzie już w 13' Kacper Śpiewak strzelił bramkę kontaktową ale później trafiali już tylko rywale. Jeszcze przed przerwą w 20' na 3:1 oraz po zmianie stron w 38', 45' i 55'. Nasi zawodnicy za to marnowali kolejne sytuacje min. dwukrotnie sam na sam Klaudiusz Bykowski, dwukrotnie do pustej bramki z kilku metrów nie trafił Michał Kościerzyński i raz Kacper Śpiewak, który również przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.