KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Trampkarze i młodzicy lepsi od Kujawianki.

• autor: adamko91, 2015-09-28 22:48

Udany okazał się wyjazd do Izbicy Kuj. gdzie nasze drużyny odniosły dwa pewne zwycięstwa. Trampkarze pokonali rówieśników 4:0 (2:0), a młodzicy 7:2 (3:1).

Oba spotkania toczyły się pod dyktando naszych zespołów. W meczu trampkarzy kluczowe role odegrali młodzicy Adrian Buczkowski i Klaudiusz Bykowski, którzy  pojawili się na boisku  na kilka minut pierwszej połowy. Adrian otworzył wynik w 33' wykorzystując świetne dogranie Michała Górskiego, natomiast Klaudiusz asystował przy drugiej bramce strzelonej w 34' przez Michała Górskiego. W drugiej połowie do bramki rywali trafili jeszcze Filip Dwojak w 58' i Sebastian Fido w 65'. Młodzicy również nie mieli większych problemów z odniesienia zwycięstwa pewnie wygrywając 7:2. Bramki strzelali Adrian Buczkowski (13', 24'), Kacper Śpiewak (18', 35'), Klaudiusz Bykowski 41', Jakub Eizenchart oraz trafienie samobójcze. Rywale odpowiedzieli bramkami  w 20' i 40'.