KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Wygrana juniorów w Lisewie.

• autor: adamko91, 2016-03-31 22:59

Juniorzy starsi zakończyli przygotowania do rundy wiosennej  zwycięstwem z Victorią Lisewo 2:1 (2:0).

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny zwłaszcza w pierwszej połowie, w której strzeliliśmy dwie bramki i stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Wynik otworzył w 6' Kamil Lewandowski wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Chwilę później mógł podwyższyć Patryk Zapiec ale trafił w poprzeczkę. Szczęścia zabrakło również Kamilowi Lewandowskiemu i to zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie kiedy w obu sytuacjach  po minięciu bramkarza uderzał piłkę do pustej bramki, którą w ostatniej chwili wybijali obrońcy. W 38' wynik podwyższył Mateusz Dziubak wykańczając dobrą akcję naszego zespołu. Po zmianie stron nasz zespół również przeważał ale to rywale wykorzystując błąd naszych obrońców zdobyli kontaktową bramkę. Był to bardzo dobry sprawdzian dla naszej drużyny bo gospodarze imponowali dobrą organizacją w defensywie i przede wszystkim ambicją.