KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Zwycięstwo trampkarzy w Baruchowie.

• autor: adamko91, 2016-05-07 10:21

Zespół trampkarzy bez problemów zainkasował komplet punktów w Baruchowie pokonując miejscowy GKS 8:1 (2:1).

Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę ale w pierwszej połowie brakowało dokładności pod bramką rywali.Wynik meczu otworzył Miłosz Machłaj ale niespodziewanie kilka minut później gospodarze doprowadzili do remisu wykorzystując serię błędów naszych defensorów. Przed przerwą do bramki rywali trafił z rzutu wolnego Filip Dwojak i do szatni schodziliśmy z minimalnym prowadzeniem. Po zmianie stron nasz zespół zagrał dużo dokładniej co przełożyło się na zdobycze bramkowe. Cztery trafienia zaliczył Michał Górski, rzut karny pewnie wykorzystał Sebastian Fido, a wynik ustalił w końcówce meczu Kacper Śpiewak.