Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Aleksandrów Kujawski - strona nieoficjalna

KS Noteć GębiceUKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
2019-06-16, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Żacy stracili pierwsze punkty w Deichmannie.

• autor: adamko91, 2016-05-15 19:32

W IV kolejce spotkań rozrywek DMM nasz zespół rozegrał, aż cztery mecze i po raz pierwszy nie wywalczył kompletu punktów.

W grze naszego zespołu widać było brak świeżości ale nie ma się co dziwić bo dzień wcześniej chłopcy do godziny dwudziestej grali w turnieju ligowym, w którym rozegrali również cztery mecze.Początek był bardzo dobry ale z meczu na mecz brakowało już trochę sił. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy 6:0 Wybrzeże Kości Słoniowej (Miłosz Obrębski 5, Dominik Wicher), w drugim 10:0  Hiszpanię (Miłosz Obrębski 8, Dominik Wicher, Piotr Sadowski), a w trzecim 5:0 Chorwację (Miłosz Obrębski 5). W ostatnim meczu przyszło nam się zmierzyć z Niemcami i po dobrym spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 (Miłosz Obrębski). Generalnie wszystko było by OK, gdyby nie fakt, że Niemcy to zespół Elany Toruń, a więc gospodarza obiektu z którym przyszło nam grać czwarte spotkanie bezpośrednio po meczu z Chorwacją (rywale w tym czasie oczywiście odpoczywali i grali w tym dniu mniej meczy). Szkoda, że w turnieju w którym gra 21 drużyn nie można ułożyć terminarza tak aby szanse były równe chyba, że ma on sprzyjać niektórym drużynom ?.  Nasz zespół oczywiście pozostał liderem gr. 2, mając na koncie 31 pkt (10 zwycięstw, 1 remis) i o 5 pkt wyprzedza Kamerun (Dwunastka Włocławek) i o 6 pkt Niemcy (Elana Toruń). Miłosz Obrębski ma już 39 trafień i zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców. Za tydzień kolejne mecze.

Bardzo dobrze spisali się również orlicy wygrywając 3 z 4 spotkań. W pierwszym pojedynku zmierzyliśmy się z niepokonaną dotąd Islandią (MAF Elana Toruń) i niestety musieliśmy po raz drugi w tych rozgrywkach uznać wyższość rywali tym razem przegrywając 0:4. Pomimo porażki nasz zespół prezentował się dobrze na tle dużo mocniejszych rywali co dawało nadzieję na dobre wyniki w kolejnych meczach. Tak też się stało, w drugim pojedynku pokonaliśmy 2:0 wicelidera tabeli Brazylię - Dwunastka Włocławek (Marcin Kościelecki, Kacper Kmieć), w trzecim również 2:0 Australię - MAF Elana Toruń  (Marcin Kościelecki, Kacper Kmieć), a na zakończenie 6:3 Argentynę - DAP Toruń (Marcin Kościelecki 4, Kacper Kmieć, Jakub Korzeniewski). Nasz zespół awansował na 4 miejsce w tabeli ale ma mniej rozegranych spotkań od pozostałych zespołów (13 pkt w 8 spotkaniach: 4 zwycięstwa 1 remis i 3 porażki). Bezapelacyjnie z kompletem zwycięstw prowadzi Islandia (30 pkt - 10 zwycięstw). Marcin Kościelecki z 12 trafieniami jest 4 w klasyfikacji strzelców.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Mecz juniorów młodszych CKS Zdrój - UKS Jedynka 0:3
Ładowanie...

pon.

Czy podoba ci się strona ?