KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Zwycięstwo i porażka we Włocławku.

• autor: adamko91, 2016-05-23 22:34

Zespół młodzików pokonał 2:0 (0:0), a zespół trampkarz przegrał 0:2 (0:1) z Liderem  Włocławek w meczach 19 kolejki ligi okręgowej.

Młodzicy po ciężkiej przeprawie ostatecznie wygrali 2:0 ale rozstrzygnięcie zapadło dopiero w końcówce meczu, w której nasz zespół przejął inicjatywę. Nasz zespół objął prowadzenie w 51' po golu Filipa Małeckiego, który pięknym strzałem z rzutu wolnego  z ponad trzydziestu metrów pokonał bramkarza gospodarzy. To była trzecia próba Filipa z rzutu wolnego wcześniej piłka raz przeleciała nad poprzeczką, a drugim razem świetną interwencją popisał się bramkarz Lidera. W 57' bliski podwyższenia był Adrian Buczkowski ale w idealnej sytuacji przestrzelił. Wynik ustalił w 60' minucie Klaudiusz Bykowski pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam. W pierwszej połowie i przez pierwszy kwadrans drugiej części pojedynek był bardzo wyrównany, może poza pierwszymi minutami, w których to nasz zespól przeprowadził trzy bardzo dobre akcje.

Trampkarze pomimo porażki zagrali bardzo dobry mecz i przy odrobinie szczęścia w końcówce meczu mogli nawet doprowadzić do remisu. Zespół gospodarzy był faworytem spotkania i zgodnie z przewidywaniami to zawodnicy rywala przez większość meczu byli w posiadaniu piłki, a nasz zespół czekał na dogodne okazji do kontry i takie nadarzyły się w końcówce meczu. Gospodarze objęli prowadzenie w 26', a drugą bramkę strzelili w 59'  ale końcówka meczu to trzy doskonałe okazje naszego zespołu. Szkoda, że naszym zawodnikom zabrakło precyzji bo zapewne inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy byłby dużą niespodzianką.