KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Dużo bramek w Toruniu.

• autor: adamko91, 2016-05-29 10:04

Zespół juniorów starszych pokonał w Toruniu miejscowy Włókniarz 6:4 (3:2) w kolejnym meczu rozgrywek ligi wojewódzkiej.

Po dobrym meczu przed tygodniem w Janikowie tym razem nasz zespół zagrał jeszcze lepiej momentami deklasując rywala dzięki czemu odniósł drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszego zespołu i po kwadransie mogło być już wszystko rozstrzygnięte bo wypracowaliśmy sobie cztery idealne okazje bramkowe ale wykorzystaliśmy zaledwie jedną, a konkretnie bramkarza gospodarzy pokonał Kamil Lewandowski. Kolejne dwadzieścia minut to przewaga rywali udokumentowana dwoma bramkami i zrobiło się nie wesoło. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do nas. Najpierw wyrównał Kamil Lewandowski, a tuż przed przerwą ponownie na prowadzenie wyprowadził nas Filip Lusa i do przerwy prowadziliśmy 3:2. Po zmianie stron nasz zespół zdominował wydarzenia na boisku. Bardzo dobra gra całego zespołu spowodowała, że rywale całkowicie się pogubili, a nasz zespół stworzył sobie kilkanaście okazji bramkowych. Najpierw wynik na 4:2 podwyższył Kamil Lewandowski, na 5:2 po pięknej zespołowej akcji wyprowadzonej spod własnego pola karnego bramkę zdobył Denis Olejnik, a asystował Kamil Lewandowski, który chwilę później strzelił swoją czwartą, a dla naszego zespołu  szóstą  bramkę w tym meczu. Przy stanie 6:2 nasz zespół miał jeszcze kilka okazji i tak naprawdę wynik powinien być dwucyfrowy bo momentami nasi zawodnicy szli w dwójkę na bramkarza wymieniając sobie kilka podań w polu bramkowym rywala. Niestety w samej końcówce  nasza nonszalancja  w ofensywie i wyczekiwanie na końcowy gwizdek zostały ukarane i rywale, którzy przez ponad czterdzieści minut drugiej połowy nie byli w stanie nic zrobić w ciągu ostatnich trzech minut zdobyli dwie bramki zmniejszając rozmiary porażki.