KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Porażka II zespołu młodzików w Dobrzyniu.

• autor: adamko91, 2016-06-09 23:12

Drugi zespół młodzików przegrał 2:3 (2:0) z Wisłą Dobrzyń w wyjazdowym meczu 18 kolejki spotkań ligi okręgowej.

Brak konsekwencji i słaba skuteczność zadecydowały o porażce naszego zespołu w Dobrzyniu. Ambitnie grający gospodarze pomimo, że przegrywali 0:2 potrafili podnieść się i rozstrzygnąć mecz na własną korzyść. Nasz zespół objął prowadzenie w 15' po bramce Michała Kościerzyńskiego, a w 17' było już 2:0 po trafieniu Jakuba Eizencharta i wydawało się, że będzie to łatwe spotkanie bo w kolejnych minutach pierwszej połowy nasz zespół stwarzał kolejne sytuacje. Po zmianie stron dobrą akcję przeprowadził Eizenchart jednak zamiast wyłożyć piłkę koledze zagrał do bramkarza który szybko wznowił grę i zamiast 3:0 rywale po kontrze strzelili bramkę kontaktową. W 44' Jakub Gotowicz faulował przed polem karnym jednego z rywali i po rzucie wolnym rywale doprowadzili do remisu. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w 59' Kacper Olejnik dał się ograć pod naszą bramką nie najlepiej zachował się również w bramce Bartosz Centkowski, który po przerwie zastąpił Miłosza Czekałę i rywale zdobyli trzecią bramkę dającą im zwycięstwo.