KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Trzecie miejsce orlików w finałach Deichmanna !!!

• autor: adamko91, 2016-06-12 07:22

Bardzo dobrze spisał się zespół orlików w finałach tegorocznych rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Wprawdzie nie udało się tak jak w ubiegłym roku wygrać ale musimy pamiętać, że w tym roku nasi zawodnicy grali w kategorii starszej U 11,  a nasz zespół składa się z zawodników U 10 i U 9 tak więc w przyszłym roku zapewne  będziemy jednym z faworytów do zwycięstwa. Po fazie grupowej nasz zespół był rozstawiany z drugiego miejsca tak więc rozgrywki w finale rozpoczynał od 1/8, a rywalem był zespół Francji (WAP Włocławek) który pokonaliśmy 4:1 po trzech trafieniach Marcina Kościeleckiego i jednym Jakuba Korzeniewskiego. W 1/4 nasz zespół pokonał 6:0 Polskę (Elana Toruń 2006), a bramki w tym meczu zdobyli Marcin Kościelecki 4 i Jakub Korzeniewski 2. W półfinale rywalem był zespół Holandii (Elana Toruń 2005) i niestety ten mecz przegraliśmy 1:5, a honorową bramkę trafił Kacper Kmieć. W meczu o 3 miejsce  zagraliśmy z jednym z faworytów do zwycięstwa Brazylią (Dwunastka Włocławek) i o dziwo bez większych problemów wygraliśmy 5:2 (Marcin Kościelecki 4, Miłosz Obrębski). W finale zespół Islandii pokonał Holandię po rzutach karnych 2:0 w meczu 2:2. Najlepszym strzelcem całego turnieju został Marcin Kościelecki, który 39 razy pokonywał bramkarzy rywali.

Skład zespołu: Kacper Polanowski - Dawid Szymański, Dominik Morawski, Kacper Świder, Adrian Skalski, Kacper Kmieć, Miłosz Obrębski, Jakub Korzeniewski, Marcin Kościelecki, Mateusz Stępowski.

Nieco gorzej spisali się żacy, którzy odpadli w 1/8 przegrywając  po dogrywce 2:4 z Kolumbią. Nasz zespół prowadził do przerwy po bramkach Miłosza Obrębskiego 2:0 ale druga połowa i dogrywka należała do rywali. Porażka naszego zespołu pozwoliła skupić się na rozgrywkach U 11 bo broniący naszej bramki Kacper Polanowski i Miłosz Obrębski w tegorocznych rozgrywkach grali w obu naszych  zespołach. Najlepszym strzelcem rozgrywek U 9 został Miłosz Obrębski, który  66 razy pokonał bramkarzy rywali, a drugiego w klasyfikacji strzelców zawodnika wyprzedził o 33 bramki.

Skład zespołu: Kacper Polanowski - Bruno Wochna, Wojtek Sikorski, Marcin Świątkowski, Piotr Sadowski, Miłosz Obrębski, Dominik Wicher, Martyn Kraszewski, Szymon Bewicz,