KS Noteć Gębice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

Wymęczone zwycięstwa trampkarzy i młodzików w Izbicy.

• autor: adamko91, 2016-10-16 18:57

Zespoły trampkarzy i młodzików wywalczyły w Izbicy komplet punktów, trampkarze wygrali 4:3 (2:0), a młodzicy 4:0 (2:0).

W dzisiejszym meczu zawodnicy walczyli nie tylko z rywalami ale przede wszystkim z pogodą. Niska temperatura, padający deszcz i silny wiatr nie sprzyjały grze w piłkę i paraliżowały poczynania zawodników na boisku.

Trampkarze rozpoczęli bardzo dobrze, pierwszą połowę wygrali 2:0 po bramkach Adriana Buczkowskiego 16' i 33' całkowicie kontrolując mecz. W drugiej połowie rywale niespodziewanie doprowadzili do remisu trafiając w 42' i 48'. Nasz zespół odpowiedział szybko bo dwie minuty później w 50' Miłosz Machłaj ponownie wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety po strzelonej bramce brak koncentracji i niepotrzebny faul pod naszym polem karnym spowodował, że rywale po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową doprowadzili ponownie do remisu. Zwycięstwo zapewnił nam w 60' Miłosz Machłaj, który silnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy.

Mecz młodzików w zasadzie nie miał żadnej dramaturgii poza tym, że nasi zawodnicy nie mogli poradzić sobie z pogodą i własną słabością. Rywale przez cały mecz nie przeprowadzili żadnej akcji tak więc niewiadomą było tylko to jak wysokie będzie nasze zwycięstwo. Niestety słaba postawa większości naszych zawodników w ofensywie spowodowała, że pomimo kilkunastu okazji padły zaledwie cztery bramki. W pierwszej połowie bramkarza Kujawianki pokonali Jakub Eizenchart w 5' i Marcin Rumiński w 25', a po zmianie stron Igor Stroksztejn w 36' i Michał Kruczkowski w 53'.