KS Noteæ Gêbice 2:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Aktualno¶ci

M³odzicy grali we W³oc³awku.

• autor: adamko91, 2017-04-17 23:19

Zespó³ m³odzików w przerwie ¶wi±tecznej rozegra³ we W³oc³awku trzy mecze kontrolne odnosz±c dwa zwyciêstwa.

Nasz zespó³ pomimo, ¿e do W³oc³awka pojecha³ bez kilku podstawowych zawodników zaprezentowa³ siê z bardzo dobrej strony. Wprawdzie w pierwszym spotkaniu do¶æ pechowo przegrali¶my 1:2 (1:1) z W³oc³avi± W³oc³awek trac±c bramki w ostatniej minucie pierwszej po³owy po karnym i w doliczonym czasie gry drugiej po³owy ale w dwóch kolejnych spotkaniach odnie¶li¶my pewne zwyciêstwa z W³oc³awiank± W³oc³awek 4:0 (3:0) i Lubieniank± Lubieñ Kuj. 4:0 (1:0).

UKS Jedynka - W³oc³avia W³oc³awek  1:2 (1:1) br. Igor Królikowski

UKS Jedynka - W³oc³awianka W³oc³±wek 4;0 (3:0)  br. Marcin Ko¶cielecki 2, Igor Królikowski, Kacper Kmieæ

UKS Jedynka - Lubienianka Lubieñ Kuj. 4:0 (1:0)  br. Marcin Ko¶cielecki 2, Igor Królikowski, Kacper Kmieæ